Foto a video soutěž VODA 2021

Logo soutěže VODA 2021

Na webkonferenci Provoz vodovodů a kanalizace 2021 byly oznámeny výsledky foto a video soutěže VODA 2021, kterou vyhlásil SOVAK ČR na téma Voda v první linii. Vítězem v kategorii fotografií se stal Jiří Fryč se snímkem Patří k sobě a v kategorii videí Petr Andráško s videozáznamem Voda v první linii. Dalšími oceněnými fotografiemi jsou na druhém místě Čistota hasičů od Petra Andráška a na třetím místě Odpočinek v přírodě od Jiřího Fryče. Více ke vzniku oceněných snímků a videa se dozvíte v anketě.


Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s., (SOVAK ČR) vyhlašuje FOTO A VIDEO SOUTĚŽ pro pracovníky vodohospodářského oboru, která dokumentuje činnosti v oboru související se zajištěním dodávek pitné vody a odkanalizováním odpadních vod během pandemie covid-19 na téma  – Voda v první linii.

 

Podmínky soutěže:

Soutěž je určena pro všechny tvůrce fotografického a video obsahu, jehož ústředním tématem je  #vodavprvnilinii. Své fotografie a videa zasílejte pouze elektronickou poštou, a to prostřednictvím služby Úschovna na adresu fotovideosoutez@sovak.cz. Jako předmět uveďte: #VODAVPRVNILINII a své příjmení“. Jeden autor může zaslat max. 3 snímky a 2 videospoty, každý snímek i videospot musí mít název. Do soutěže nezasílejte série fotografií, hodnotí se pouze jednotlivé snímky. Do soutěže mohou přihlásit fotografie a videa pouze jejich autoři. V e-mailu s fotografiemi a videi uveďte v přiloženém souboru své jméno, adresu, telefon, název fotografie či videosnímku (popř. i místo jeho vzniku).

 

Technická specifikace:

Fotografie musí být ve formátu JPG, s minimálním rozlišením 1 600 x 1 200 pixelů, maximální velikost příloh v jednom e-mailu je 9 MB.

Video musí být v rozlišení minimálně Full HD 1080i a ve formátu MP4.

 

Vyhodnocení soutěže:

O vítězných snímcích bude rozhodovat odborná porota. Zadavatel SOVAK ČR si vyhrazuje právo vybrané fotografie a videa použít v rámci propagace oboru vodohospodářství. Zaslané fotografie spolu se jmény autorů budou po ukončení soutěže uveřejněny v internetové galerii na www.sovak.cz, videosnímky na YouTube kanále SOVAK ČR.

 

Ceny:

Vítězové v každé kategorii obdrží následující ceny ve formě poukázek na foto a video zboží:         

1. místo – 8 000 Kč

2. místo – 6 000 Kč

3. místo – 3 000 Kč

Dále porota může rovněž v každé kategorii udělit maximálně tři čestná uznání spojená s odměnou

1 000 Kč.

 

Uzávěrka fotosoutěže:

30. 9. 2021

Případné organizační informace na tel.: 724 964 429 – Ing. Zuzana Jonová, nebo na e-mailové adrese: fotovideosoutez@sovak.cz.


Zadavatel SOVAK ČR si vyhrazuje právo k bezplatnému použití vybraných fotografií a videí v souvislosti se soutěží a v rámci propagace vodohospodářského oboru  ve svých tiskových materiálech, na webu, v časopise Sovak, na Youtube kanále SOVAK ČR a na jednorázových akcích , a to vždy spolu se jménem autora a názvem snímku.

Přihlášením do soutěže uděluje účastník souhlas se zpracováním, zveřejněním a využitím sdílených údajů v souladu s příslušnými zákonnými ustanoveními a stejně tak se zpracováním uvedených údajů pořadatelem. Při zpracování osobních údajů dbá pořadatel na dodržování nejpřísnějších norem zabezpečení a důvěrnosti, zaručující soulad s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) a dále se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Podrobnější informace a Zásady zpracování osobních údajů SOVAK ČR naleznete zde.