Fotosoutěž VODA 2023

Fotosoutěž VODA 2023

Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s., (SOVAK ČR) vyhlašuje při příležitosti konání 22. mezinárodní vodohospodářské výstavy VODOVODY–KANALIZACE 2023 čtrnáctý ročník VODA 2023. Tématem letošního ročníku fotosoutěže je „Kudy teče voda“.

Podmínky soutěže:

Soutěž je určena pro digitální (případně digitalizované) barevné fotografie, jejichž ústředním tématem jsou „Kudy teče voda“. Svá fota zasílejte pouze elektronickou poštou, a to na adresu fotosoutez@sovak.cz. Jako předmět uveďte „VODA 2023 a své příjmení“. Jeden autor může zaslat max. 3 snímky, každý snímek musí mít název. Do soutěže nezasílejte série fotografií, hodnotí se pouze jednotlivé snímky. Do soutěže mohou přihlásit fotografie pouze jejich autoři. V e-mailu s fotografiemi uveďte v přiloženém souboru své jméno, adresu, telefon, název snímku (popř. i místo jeho vzniku).

Technická specifikace:

Fotografie musí být ve formátu JPG, s minimálním rozlišením 1 600 x 1 200 pixelů, maximální velikost příloh v jednom e-mailu je 9 MB.


Vyhodnocení soutěže:

O vítězných snímcích bude rozhodovat odborná porota. Vítězné a další vybrané fotografie budou vystaveny v rámci doprovodného programu výstavy VODOVODY–KANALIZACE 2023, která se koná ve dnech 23.– 25. 5. 2023 na výstavišti v Praze-Letňanech. Zaslané fotografie spolu se jmény autorů budou po ukončení soutěže uveřejněny v internetové galerii na www.sovak.cz.

 

Ceny:

Vítězové obdrží následující ceny ve formě poukázek na fotozboží:         

1. místo – 10 000 Kč

2. místo – 8 000 Kč

3. místo – 6 000 Kč

Dále porota může rovněž udělit maximálně tři čestná uznání spojená s odměnou

2 000 Kč.

 

Uzávěrka fotosoutěže:

31. 3. 2023

Případné organizační informace na tel.: 601 374 720 – Mgr. Radka Hrdinová, nebo na e-mailové adrese: fotosoutez@sovak.cz.


Zadavatel SOVAK ČR si vyhrazuje právo k bezplatnému použití vybraných fotografií v souvislosti se soutěží a v rámci propagace vodohospodářského oboru ve svých tiskových materiálech, na webu, v časopise Sovak a na jednorázových akcích, a to vždy spolu se jménem autora a názvem snímku.

Přihlášením do soutěže uděluje účastník souhlas se zpracováním, zveřejněním a využitím sdílených údajů v souladu s příslušnými zákonnými ustanoveními a stejně tak se zpracováním uvedených údajů pořadatelem. Při zpracování osobních údajů dbá pořadatel na dodržování nejpřísnějších norem zabezpečení a důvěrnosti, zaručující soulad s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) a dále se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Podrobnější informace a Zásady zpracování osobních údajů SOVAK ČR naleznete zde.